Hastanemizde “GETAT” Polikliniği Açıldı
30 Haziran 2022

Ürgüp Devlet Hastanesi’nde, Ozon, Hacamat, PRP, Homeopati tedavisi hizmetlerinin verileceği Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) polikliniği açıldı.

Ürgüp Devlet Hastanesi'nde yeni bir poliklinik daha vatandaşların hizmetine sunuldu. Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp konusunda Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı programlarda eğitim alan doktorlarımız FTR Uzmanı Dr. Merve EFE ve Pediatri Uzmanı Dr. Işın SÖNMEZ ÖZKARAKAYA tarafından uygulanacak.

               

GETAT Polikliniğinde yapılan geleneksel ve tamamlayıcı tedavi uygulamaları hakkında bilgi veren Uzm. Dr. Işın SÖNMEZ ÖZKARAKAYAmodern tıbbi uygulamalarla geleneksel tıp yöntemlerini birleştirerek, halkımızın daha sağlıklı koşullarda tedavi olabilmelerini sağlamak için çalıştıklarını, bu tedavilerin uzman hekim tarafından yapılmasına olanak sağladıklarını belirtti. Uygulayacakları tedavi yöntemlerinin bilimsel olarak ispatlandığını ve modern tıbba alternatif değil aksine tamamlayıcı nitelikte olduğunu söyledi. Uzm. Dr. Işın SÖNMEZ ÖZKARAKAYA  ‘Hastanemizde başlangıç olarak ozon, hacamat, homeopati ve PRP hizmeti vereceğiz dedi.

GETAT Polikliniğinin hizmete açılmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Hastane Başhekimi Dr. Erkal YANDI “Bilindiği üzere alternatif tıbba Bakanlığımız büyük önem vermektedir. Ozon, Hacamat, Homeopati ve PRP tedavisi gibi tedavi yöntemleriyle hastalarımıza hizmet vereceğiz. Bu tedavi yöntemleri hastanemizde hijyenik şartlarda yapılmaktadır. Açılan polikliniğimizde, geleneksel ve modern tedavi yöntemlerinin birlikte kullanımı ile hastalara mümkün olan en iyi sağlık hizmetini sunacağız “ dedi.

 

getat1.jpeg
getat2.jpeg